Fun Run z tłem.png

To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Co więcej, dla młodszych uczestników może się to okazać przygodą na miarę poszukiwania skarbów! To impreza oparta na zasadach biegu na orientację.

Zasady są bardzo proste!

Startować można indywidualnie lub grupowo. Oferujemy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy zespół po dokonaniu zgłoszenia (preferowane za pomocą formularza elektronicznego) i rejestracji w dniu imprezy w centrum zawodów otrzyma elektroniczną kartę startową, mapę z wybraną trasą i numer dla każdego uczestnika. Na mapie zaznaczone są punkty, do których należy dotrzeć. W określonych w ten sposób lokalizacjach umieszczone są specjalne lampiony, przy których znajdują się elektroniczne stacje SportIdent. Aby potwierdzić obecność drużyny, należy przyłożyć kartę startową do takiej stacji.

Trasę można pokonać w dowolnym tempie, kluczowe jest odnalezienie wszystkich punktów kontrolnych. Nie narzucamy uczestnikom drogi między nimi. Każdy przyjmuje własną strategię. Nasze trasy umożliwiają nawigację zarówno po ścieżkach, jak i na przełaj. Podczas imprezy pomocny bywa kompas, jednak nie jest on konieczny. Mapę można orientować według widocznego wokół otoczenia. Jest to specjalna mapa sportowa o specyficznych znakach topograficznych, których można bardzo szybko się nauczyć nawet w trakcie biegu lub marszu.

Dla wielu, imprezy na orientację są wyjątkowo odstresowujące. Dzieje się tak, gdyż aktywność ta, skupia myśli i całą uwagę na mapie i prawidłowej nawigacji. Ponadto, doskonali ona orientację w terenie, co jest szczególnie przydatne na co dzień. Nasze imprezy to także świetny sposób na aktywny wypoczynek z całą rodziną!​

KROK PO KROKU

Przejdź do zakładki Następne edycje

Wybierz edycję i wypełnij formularz

Sprawdź skrzynkę mailową

Przyjdź na miejsce imprezy

Zacznij Zabawę z Mapą!

Masz jakieś pytania?
Chętnie odpowiemy!

Fun Run bez tekstu.png
© FUNRUN 2022